(+420) 234 221 188

Mytí oken a výloh

Mytí oken a výloh

Mezi standardní služby pravidelného úklidu naší úklidové firmy řadíme umývání a leštění oken, prosklených fasád, výloh nebo zastávek městské hromadné dopravy. Různé druhy a typy oken v odlišných výškách, podhledech, střešní okna ani jiná atypická umístnění nás nezastraší! Standardně umýváme okna plastová i dřevěná, špaletová, francouzská a montovaná nebo prosklené fasády.

Zajistíme výškové práce, tzn. leštění a mytí oken ve vysokých výškách za použití horolezeckých technik a jištění. V případě zájmu o vyleštění prosklených kancelářských komplexů nebo skleněných atrií se na nás můžete spolehnout.

myti-oken-a-dveri-v-novostavbe

Službu můžete objednat ještě dnes!

Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Do dvanácti hodin od zavolání jsme schopni začít s úklidem či jakoukoliv jinou službou.

Jak postupujeme při mytí oken a výloh?

Ať už chcete umýt okna v kanceláři, kancelářském komplexu, škole či v bytovém nebo panelovém domě, můžete se na nás obrátit. Umýváme okna se žaluziemi i bez nich, pokud jsou okna opatřena žaluziemi, úklidová služba zahrnuje také jejich specializované čištění podle druhu materiálu, ze kterých jsou vyrobeny.

Cena se odvíjí od stavu znečištění oken a výlohy, přístupnosti a četnosti úklidu. Pro stanovení ceny je nutno okna vidět a změřit, přesnou kalkulaci dodáme do 24 hodin. Pokud budete chtít cenovou kalkulaci na míru, stačí nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi zodpovíme také všechny ostatní případné dotazy, týkající se našich služeb.

Jaké služby zahrnuje mytí oken a výloh?

  • Mytí oken v malé kanceláři a provozovně
  • Mytí oken v bytových domech
  • Mytí oken v kancelářských komplexech
  • Mytí výloh a výkladů
  • Mytí prosklených skel zastávek městské hromadné dopravy
  • Výškové práce
  • Mytí oken v bytech

300
zákazníků

3000
provedených zakázek

Objednat úklidové služby

14
let praxe v oboru