(+420) 234 221 188

Úklid bytových domů

Uklidíme jakýkoliv bytový komplex

Uklizený důmÚklid nemovitostíÚklid bytových domů

Pravidelný úklid bytových domů

Chcete využít služby úklidové firmy, na kterou se budete moci opravdu spolehnout? Uklizenýdům.cz se zaměřuje na pravidelný i jednorázový úklid nemovitostí, jako jsou panelové, bytové nebo činžovní domy. Nabízíme pravidelný úklid společných prostor, mytí podlah i leštění a umývání oken. Zajišťujeme také ošetřování ploch (čištění podlah a obkladů), mytí zábradlí, luxferů, vchodových dveří, zárubní, případně hydrantů. V rámci služeb úklidu bytových domů můžeme nabídnout také odborné renovace náročných a vysoce zátěžových materiálů, jako jsou kamenné a keramické dlažby, schody, terazza a různé druhy elastických podlahovin (jako vinil, PVC, lino a další). Provádíme luxování a čištění koberců: čištění suchou i mokrou cestou a zátěžové vysávání průchodů a schodišť.

Jaké služby zahrnuje úklid bytových domů?

Komplexní údržba nemovitosti naší úklidovou firmou zahrnuje komplexní údržbu celé vaší nemovitosti. Podívejte se, co všechno vám můžeme nabídnout.

Jak postupujeme při úklidu bytových domů?

Zakázky jsou různé a každý klient potřebuje individuální řešení. Bytový dům proto na začátku spolupráce navštívíme a změříme. Na základě rozměrů a rozsahu celkového znečištění následně vypočítáme cenu úklidu. Objednejte si cenovou kalkulaci zcela zdarma a my vám ji dodáme do 24 hodin! Každý uklízený dům vybavíme vlastní sadou úklidového náčiní a vysoce kvalitní chemií, odpovídající druhu ošetřovaného povrchu. Zásadně nepoužíváme takzvané „univerzální čističe“. Díky dlouholetým zkušenostem s úklidem bytových domů v Praze i v celém Středočeském kraji víme, které úklidové techniky a prostředky jsou skutečně nejúčinnější. Čištění podlah provádíme prostřednictvím vysoce kvalitních úklidových přístrojů a neméně kvalitních čisticích prostředků. Obnovíme lesk všech druhů podlah a aplikujeme nano ochranu před mechanickým poškozováním. Pravidelný úklid zahrnuje také umývání oken včetně žaluzií, leštění vchodových a výtahových dveří a mytí parapetů.

uklid-bytovych-domu-01-b

Službu můžete objednat ještě dnes!

Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.

Pravidelný úklid panelového domu

Co nabízíme?

Zajišťujeme zákazníkům pravidelný týdenní nebo denní úklid panelových domů. Součástí naší nabídky úklidu panelových domů jsou i jednorázové generální a stavební úklid společných prostorů. Pro sestavení detailní nabídky pro jeden konkrétní dům je potřeba tento dům vidět a přesně změřit. Zjistíme tak celkovou plochu společenských prostor a určíme přesnou organizaci práce. Vše probíhá v souladu s pravidly Cleanig managementu. Čas strávený úklidem jednotlivých společných prostor panelového domu je zcela individuální, vždy záleží na celkové metráži a aktuálním stavu. Cena úklidu panelového domu je určena na základě cenové nabídky, kterou vypracováváme přesně na míru jednotlivých panelových domů. Důležitou součástí pravidelného úklidu v panelovém domě je kvalitní a správná péče o obvyklé podlahové materiály jako jsou PVC, linoleum, marmoleum, případně keramická dlažba. Všechny tyto činnosti jsme schopni zajistit s maximální profesionalitou a důrazem na vysokou kvalitu.

Úklid panelového domu foto

Úklid panelového domu foto

Jak postupujeme při úklidu panelového domu?

Před prvním úklidem obvykle provádíme velký generální úklid, při kterém celý dům vysajeme stavebním vysavačem od polétavého prachu a v případě potřeby provedeme i vysátí na mokro vodním vysavačem. Součástí prvního generálního úklidu, kdy se dům snažíme dostat do „výchozího bodu“, je i kompletní čištění všech dostupných ploch společných částí panelového domu. V případě zájmu nebo na základě akutní potřeby spojíme tento první generální úklid s celkovým vyčištěním a renovací elastických materiálů. Každý jednotlivý panelový dům vybavíme jednou originální sadou úklidového náčiní, které slouží výhradně k úklidu vašeho spravovaného domu.

Jaké služby zahrnuje úklid panelového domu?

Při úklidu panelových domů vycházíme vstříc konkrétním potřebám zákazníků. Nabízíme denní i týdenní úklid panelových domů, který zahrnuje:

 • Vyčištění podlahových materiálů (PVC, linoleum, marmoleum, keramická dlažba)
 • Zametení a vytření společných prostor domu (i pod rohožkami)
 • Vyklepání domovních rohožek
 • Zametení venkovních schodů
 • Otření vrchní části zábradlí
 • Otření vrchní části schránek

 

Mám zájem o Vaše služby

Oblíbenou službou, kterou nabízíme, je úklid panelových domů. Každý chce mít doma pořádek a v některých domech je opravdu těžké zajistit kvalitní úklid. Lidé proto často volí specializovanou úklidovou firmu, která pravidelně uklízí jejich panelové domy.

Pravidelný úklid činžovního domu

Úklid činžovního domu

Co nabízíme?

Většinou už dopředu víme, co bude který činžovní dům potřebovat. Hlavním faktorem při úklidu činžovních domů je skladba a stav podlahových materiálů jako je žula, terrazzo a keramická dlažba, podle kterých se specifikují jednotlivé úklidové úkony a jejich četnost. Po přesném zaměření vypracujeme a navrhneme nejvhodnější úklidový plán v rámci přísných pravidel cleaning managementu. Zajišťujeme komplexní úklidové služby, mezi které patří také úklid činžovních domů. V případě potřeby a vzájemné dohody se zákazníkem nejdříve provedeme první generální úklid činžovního domu, abychom jej dostali do takzvaného „výchozího bodu“. Ideálně vše zkoordinujeme s celkovým čištěním podlahových ploch.

Jak postupujeme při úklidu činžovního domu?

Naše specializovaná úklidová firma čerpá z bohaté zahraniční praxe. Sledujeme nejnovější trendy v metodice systému úklidu a čistění. Pokud využijete pravidelný úklid činžovního domu, můžete se spolehnout na to, že námi pověřený specializovaný pracovník provede úklid vždy v předem vymezeném dnu a čase. Čistota a pohodlí vašeho prostředí je pro nás naprostá priorita. Dbáme na odbornost našich zaměstnanců. Každý úklidový pracovník, který pracuje na úklidu činžovních domů, je proto minimálně jednou měsíčně zařazován do provozu při renovaci žuly, mramoru, vápence nebo opravě terrazzových litých podlah. Získává tak značnou osobní praxi, praktické znalosti a vědomosti o jednotlivých materiálech a jejich údržbě nad rámec pravidelného úklidu.

Jaké služby zahrnuje pravidelný úklid činžovního domu?

Pružně reagujeme na požadavky klientů, každý zákazník si proto může zvolit rozsah úklidových činností přesně podle jeho potřeb. Podívejte se, jaké služby nabízíme:

 • Zametení a vytření společných prostor domu (i pod rohožkami)
 • Vyklepání domovních rohožek
 • Zametení venkovních schodů
 • Otření vrchní části zábradlí
 • Otření vrchní části schránek
 • Úklid reklamních letáků
 • Úklid kolem popelnic

 

Mám zájem o vaše služby

Ať už potřebujete jednorázový nebo pravidelný úklid činžovního domu, úklidová firma Uklizenýdům.cz vám pomůže. Při naší patnáctileté praxi v oboru jsme posbírali spoustu důležitých zkušeností, díky nimž nabízíme ty nejkvalitnější úklidové služby.

Pravidelný úklid rezidencí a rezidenčních komplexů

uklid-rezidenci-a-rezidencnich-komplexu-

Co nabízíme?

Úklid rezidencí, rezidenčních komplexů i novostaveb – to vše zajistíme v nejvyšší kvalitě. Rezidenční domy nabízejí svým majitelům vysoký standard, s tím je spojeno také využití specifických a originálních materiálů, které jsou náročné na údržbu. Majitelé rezidencí jsou zvyklí na vysoký komfort veškerých služeb, a my se jim snažíme vyhovět také při úklidu rezidencí. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme splnit i ty nejnáročnější požadavky. Úklidová firma Uklizenýdům.cz se zaměřuje na čistění různých druhů materiálů. Proto můžeme nabídnout zcela unikátní kombinaci metod úklidu a čištění, zaměřených na dosažení maximální kvality služeb.

Jak postupujeme při pravidelném úklidu rezidencí a rezidenčních komplexů?

Když přebíráme dům na samém konci výstavby nebo po předchozí úklidové firmě, zpravidla se snažíme na základě vzájemné dohody provést první velký úklid. Tím se dostaneme do výchozího bodu. Můžeme zajistit základní i hloubkové vyčištění celého prostoru společných částí. Vždy dodržujeme a vytváříme kvalitní formy Cleaning managementu, která se zaměřuje na optimální využití pracovního času a vysoké produktivity práce. Díky tomu získávají naši klienti za stejné množství vynaložených prostředků vyšší objem práce a lepší kvalitu. Pravidelný úklid provádí vždy jeden určený pracovník, který dohlíží také na ostatní při generálním úklidu.

Jaké služby zahrnuje pravidelný úklid rezidencí a rezidenčních komplexů?

Nad rámec pravidelných úklidů rezidenčních domů provádíme i specifické služby, jako generální a jednorázové úklidy, úklidy po stavbách nebo stavební činnosti, údržbu zeleně, čištění a renovaci podlahových a obkladových materiálů, ale také řadu dalších služeb.

 • Zametení a vytření společných prostor domu i pod rohožkami
 • Vyklepání domovních rohožek
 • Zametení venkovních schodů
 • Otření vrchní části zábradlí
 • Otření vrchní části schránek
 • Úklid reklamních letáků
 • Úklid kolem popelnic
 • Zametání a úklid chodníků
 • Zametání a úklid příjezdových cest a komunikací

 

Mám zájem o vaše služby

Úklid rezidencí a rezidenčních komplexů je vyhledávanou službou, kterou využívají jak majitelé rezidencí, tak také developeři nebo správcovské firmy. Udržet rozlehlou rezidenci v perfektní čistotě není jednoduché. Naše úklidová firma si s tím bez problémů poradí!

Čištění garáží a garážových stání

IF

Co nabízíme?

V rámci úklidů bytových domů jsme pro vás připraveni zrealizovat úklid garáží, který zahrnuje také renovaci a čištění podlah podzemních garáží. V zimních měsících doporučujeme provádět čištění betonu garáží jedenkrát za dva měsíce, kvůli velkému množství posypového štěrku, chemických posypů a soli, které migrují do vysoce pórovitého povrchu betonových podlahovin. Kromě toho z aut stéká špinavá voda, která zbytečné zavlhčuje prostory a prospívá výskytu plísní a různých chorobných bakterií.

Jak postupujeme při čištění garáží a garážových stání?

Zajistíme dlouhodobou povrchovou ochranu všech typů betonových a litých podlah. Používáme nejmodernější metody čištění podlah od malých až po velké. Jsme špičkou ve svém oboru a nabízíme zákazníkům kvalitní čištění garáží za nízké ceny.

Jaké služby zahrnuje čištění garáží a garážových stání?

 • Pravidelné strojní a chemické čištění prostoru garážových stání
 • Jednorázové kompletní čištění prostoru garážových stání
 • Suché vysávání povrchu po zimě, rekonstrukci a stavebních úpravách stavebním vysavačem
 • Lokální čištění povrchu garážových stání (beton, betonová stěrka)
 • Vytvrzování povrchu a zvyšování odolnosti
 • Aplikace ochranných prvků povrchu garážových stání
 • Aplikace antimigrační úpravy povrchu, zabraňující migraci mastnot z olejů, soli a kaučukových změkčovadel

 

Mám zájem o vaše služby

Kromě úklidu bytových domů nabízíme také pravidelné nebo jednorázové strojní a chemické čištění garáží a garážových stání. Využíváme kvalitní stroje na čištění garáží, které zajišťují například důkladné čištění betonových podlah.

300
zákazníků

3000
provedených zakázek

Objednat úklidové služby

14
let praxe v oboru