(+420) 234 221 188

O firmě

Uklizenýdům.cz je progresivní úklidová firma, jejímž stěžejním předmětem práce je údržba a úklid nemovitostí, strojové čištění podlah, renovace dlažeb a vyklízecí práce. U naší úklidové firmy si vyberete z široké nabídky služeb, jako je pravidelný a komplexní úklid domů, bytů, úklid firem a jiných objektů, čištění koberců a podlah, renovace dlaždic, mytí oken, vyklízecí práce, ale i realizace a rekultivace zahrad, údržba zeleně a vnitrobloků. Svěřte úklid do rukou naší úklidové firmy a vyzkoušejte náš

Úklid nemovitostí a firem

Sháníte, kvalitní úklid, ale nemůžete najít profesionální úklidovou firmu? Nechte čistotu svých nemovitostí na nás. Profesionální pracovníci naší úklidové firmy se postarají o komplexní úklid kanceláří, objektů, obchodních domů, nákupních center, bytových, panelových i činžovních domů, průmyslových objektů, garáží a úklid dalších nemovitostí. Podlahy i okna se budou po našem čištění zářivě lesknout.

Používáme nejnovější technologie

Předmětem naší práce je také sledování vývoje nejnovějších technologií a způsobů progresivnějšího čištění a renovace dlažby a podlah, které se objeví na evropském a světovém trhu. Ať už se jedná o technologie úklidu, úklidové a čisticí prostředky nebo úklidovou a čisticí chemii. Proto jsme ve stálém kontaktu s výrobci a přímými dodavateli úklidových nebo čistících technologií. Naše firma se aktivně účastní evropských veletrhů se zaměřením na úklidové nebo čisticí technologie, kde sleduje a přebírá aktuální trendy v tomto odvětví služeb.

Čištění a renovace podlah

K čištění, renovaci, obnově lesku a údržbě dlažby používáme nejnovější technologie a moderní prostředky. Díky tomu se kamenné podlahy z přírodního i umělého kamene, PVC podlahy, keramické dlažby a terazzové podlahy zářivě lesknou, odolávají zanesení nečistot do jejích struktur i mechanickému poškozování. V rámci čištění a renovace podlah a dlažby provádíme i čištění koberců a také zajišťujeme následné pravidelné luxování průmyslovým vysavačem.

Vyklízecí práce

Provádíme vyklízení nemovitostí, bytových domů, půd, sklepů, suterénů i pozůstalosti v bytech a rodinných domech. Vše zajišťujeme vlastními silami, kontejnery a odpovídající mechanizací naší úklidové firmy. Vyklízecí práce zahrnují vystěhování starého nábytku, komplexní úklid, strojové čištění podlah, čištění oken, renovace dlažeb, ekologické třídění, odvoz a svoz odpadu, přistavení vlastních kontejnerů na odpad a likvidace odpadu podle platných zákonů a předpisů České republiky. Navštívit můžete také náš další web zaměřený pouze navyklízecí služby a odvoz odpadu.

Renovace dlažby a podlah

Provádíme renovace, ošetřování, čištění všech druhů podlahových krytin a jejich následnou pravidelnou údržbu. Používáme širokou škálu nejnovějších dostupných technologií, jako je například diamantové leštění a broušení kamenných podlah, terazza a betonu, čištění podlah pomocí jemných abraziv (karbid křemíku), aplikace polymerových a polyuretanových ochran na elastické nebo extrémně zatěžované podlahoviny, úklidové a ochranné chemie a nejnovější hi-tech technologie, mezi které patří aplikace pasivních nanonátěrů. Při jejich aplikaci je použita pasivní nebo aktivní čistá nanotechnologie.

Údržba zeleně

Potřebuje vaše zahrada nový účes? Zastaneme pravidelnou údržbu zahrad, městských parků a vnitrobloků nebo zkultivujeme zanedbávané parcely jednorázově. Služby naší úklidové firmy zahrnují pravidelné sečení trávy, hnojení a zalévání trávníku, výsev travin a pokládání nového trávníku, kácení a likvidace stromů a prořezávání keřů. Zajistíme také vlastní nakládku a odvoz biodpadu.

Úklidová kultura

Úklidová kultura v České Republice je ve srovnání s okolními zeměmi momentálně na velice nízké úrovni. V zemích na západ od naší hranice se úklid počítá do kategorie cechovních řemesel, které jsou chovány s uctivou vážností v očích laické veřejnosti oproti České republice, kde je na zaměstnance úklidových firem a uklízečky nahlíženo tradičně svrchu. Firma Uklizenýdům.cz se naopak snaží svým přístupem vštípit zákazníkům a partnerům skutečnost, že úklid a úklidová služba je vážné a potřebné řemeslo. Proto se snažíme nabízet a vysvětlovat již v základních nabídkách osvědčené postupy a nejnovější možnosti na poli úklidové technologie. Tím vším se snažíme zkvalitňovat úklidovou kulturu v České Republice.

Úklidová firma = Úklid Praha

Úklidová firma Uklizenýdům.cz zajišťuje veškeré nejčastěji požadované úklidové služby, řadí se ale mezi ty úklidové firmy, které je poskytují na profesionální úrovni. Veškeré úklidové služby lze objednat jak jednorázově, tak také pravidelně, a domluvit se individuálně na rozsahu prováděných úklidových pracích. Úklidové služby zajišťujeme 7 dnů v týdnu a po celých 24 hodin denně dle smluvního ujednání. Zajišťujeme nejen jednorázový a pravidelný úklid v Praze, ale také v regionu celé ČR. Nejžádanější druh uklízecí služby je komplexní úklid kanceláří v Praze, které obvykle zahrnuje čištění podlah a koberců, odstranění prachu, čištění například čalouněného nábytku, mytí oken a vynesení popřípadě likvidace odpadků. Dle individuálního přání zákazníka může úklidová služba zahrnovat i speciální úklidové a čisticí práce.

300
zákazníků

3000
provedených zakázek

Objednat úklidové služby

14
let praxe v oboru

Službu můžete objednat ještě dnes!

Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.