(+420) 234 221 188

Jak účinně chránit podlahu ve sportovním prostoru?

Uklizený důmNezařazenéJak účinně chránit podlahu ve sportovním prostoru?

Srp

5

Jak účinně chránit podlahu ve sportovním prostoru?

Podlahy sportovních center, fitness center a sportovních hal jsou velice namáhané. Majitelé sportovních zařízení se na naši úklidovou firmu často obracejí s dotazem, jak udržet jejich podlahy co nejdéle v perfektním stavu. Můžeme jim nabídnout účinné ochranné nátěry, které zajistí dokonalý stav sportovní podlahy na několik let.

Podlaha sportoviště potřebuje zvláštní ochranu

Provozujete fitness centrum nebo jiné indoorové sportoviště? Pak jistě chcete, aby byla jeho podlaha skutečně kvalitní a nehrozilo její rychlé zničení. K tomu slouží ochranné nátěry pro sport, které splňují normu DIN 18032 a využívají se pro extrémně namáhané podlahy. Jedná se o polymerní omyvatelnou a polyuretanovou permanentní ochranu.

Podlaha ve skvělém stavu až 24 měsíců

Polymerní nátěr je standardní ošetřovací metodou, která se aplikuje při základním hloubkovém čištění na čistý a suchý povrch. Kromě jednokomponentního polymerního nátěru CC-Secura využívá úklidová firma Uklizený dům také tvrdou ochrannou vrstvu, která zajistí lepší trvanlivost podlahy.

Na polymerní nátěr se při čištění podlah využívá produkt značky Dr. Schultz CC-R 1000-čisticí přípravek. Při dodržování metodických pokynů a doporučení pro denní čištění podlah je životnost systému zhruba 12 měsíců. Pokud chtějí zákazníci životnost podlahy prodloužit, můžeme provést také sanaci metodou High Speed. Podlaha pak vydrží nepoškozená až 24 měsíců.

Permanentní úprava povrchu vydrží až 5 let

Polyuretanový nátěr zajišťuje permanentní úpravu povrchu. Stává se nedílnou součástí sportovní podlahoviny, která vydrží mnohem déle. Povrch s permanentní úpravou se navíc snadno udržuje. Pro běžné denní čištění se využívá produkt pro polyuretanové povrchy Dr. Schutz CC-PU-čistič.

Jak vlastně funguje permanentní úprava povrchu? Na podlahu se aplikuje dvoukomponentní polyuretanový nátěr, jehož životnost je ve sportovním prostředí 4 až 5 let. Po uplynutí této doby lze nátěr jednoduše a rychle sanovat, čímž se obnoví jeho dlouhá životnost a extrémní odolnost vůči mechanickému zatížení.

Využíváme ověřené technologie nejen pro PVC podlahy

Úprava podlahy pro sportovní zařízení se nesmí podceňovat. Vysoké zatížení, ke kterému při sportovních aktivitách dochází, vyžaduje skutečně kvalitně renovovanou podlahu. Nejvhodnější způsoby renovace PVC a jiných elastických podlah proto konzultujeme s dodavateli nebo výrobci.

Například systém Dr. Schutz pro čištění, ochranu a renovaci PVC podlahy, linolea/marmolea, vinylu a jiných elastických podlahovin je schválen a doporučován významnými světovými výrobci podlahovin.