(+420) 234 221 188

Renovace, čištění a úpravy betonu

Dokonale vyčistíme betonový povrch

Uklizený důmRenovace a čištění podlahRenovace, čištění a úpravy betonu

Zajistíme povrchovou úpravu betonu

Máte znečištěnou betonovou podlahu? Nabízíme čištění, ale také zušlechtění a úpravy betonu, které usnadní jeho následnou údržbu.

Obrázek - Betonová podlaha

Jaké služby zahrnuje renovace, čištění a úprava betonu?

 • Hloubkové čištění betonových podlah a ploch
 • Čištění, impregnace, údržba a leštění betonu
 • Odstraňování zaschlé barvy a cementu
 • Zpevňování povrchu betonu
 • Ochrana kamene, vytvoření lesku
 • Zušlechtění povrchu HTC – SuperFloor
 • Zušlechtění povrchu Klindex – Super Beton®
 • Antiskluzová úprava
 • Barvení betonu velkých ploch
 • Vytváření log firem dle grafické předlohy
 • Zvýšení odolnosti proti většině užívaných chemických látek

Co nabízíme?

Zákazníci si mohou objednat čištění pohledového betonu a jeho zušlechtění, které pozitivně ovlivňuje vlastnosti betonového povrchu. Použitím správné metody čištění a úpravy betonu dokáže firma Uklizenýdům.cz renovovat a zušlechtit betonovou podlahu klienta. Kvalita a vlastnosti upravené betonové podlahy jsou srovnatelné s vlastnostmi nejlepších přírodních, kamenných nebo keramických povrchů. Takto upravený betonový povrch lze využít v různých prostorách od vstupních atrií hotelů, office center nebo rezidencí, po běžné provozy obchodních center, škol, ale i průmyslových provozů.

Službu můžete objednat ještě dnes!

Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Navštivte naše reference.

Jak postupujeme při renovaci, čištění a úpravě betonu?

Naše čisticí a aplikační firma využívá kombinaci dvou nových technologií Švédské firmy HTC ( HTC Twister a HTC – SuperFloor ®) a Italské firmy Klindex ( Klindex – Super Beton® ). Povrchová úprava betonu, tedy jeho čištění a zušlechtění, je velice praktická. K pravidelné údržbě postačí čistá voda bez jakýchkoliv chemických přípravků.

Renovace starého betonu je navíc levnější než kompletní výměna betonové podlahy. Beton dokážeme dokonale vyčistit a vybrousit do maximálního zrcadlového lesku. Jeho povrch je možné přirozeně zbarvit, penetrovat a následně vytvrdit pro značnou odolnost proti mechanickému poškození lesku. Nabízíme o 60 % nižší náklady na celou dobu životnosti než u tradičních podlahových řešení. I přes vysoce lesklý povrch se jedná o neklouzavou úpravu dle platných norem EU.

Úprava betonové dlaždice

renovace-uprava-betonu

Úpravy betonu metodou HTC – SuperFloor®

Jaké jsou druhy HTC – SuperFloor®?

HTC Superfloor® se dodává ve čtyřech různých provedeních: Platinum, Gold, Silver a Bronze. Každý zákazník si může vybrat povrchovou úpravu betonu, která se mu líbí, od matné až po super lesklou. Všechna čtyři provedení HTC Superfloor® jsou funkční, hospodárná, ekologická a dobře vypadají.,

Obrázek - HTC – SuperFloor

HTC Superfloor® Platinum

Platinum má nejlesklejší povrch, od podlahy se dokonce mírně odráží světlo. Tato úprava betonu je mezi zákazníky velice oblíbená. Zahrnuje více brusných fází než ostatní varianty, proto je výsledná podlaha nepřekonatelně odolná. Na lesklém povrchu nezanechávají žádné stopy ani kola vozíků.

HTC Superfloor® Gold

Ve variantě Gold se nebrousí tak hluboko do betonu, jako v provedení Platinum. Odkrývá tedy menší množství štěrkopísku. Po broušení následuje leštění podlahy systémem HTC Twister™, díky tomu dosahujeme téměř stejně zářivého lesku, jako u varianty Platinum. Gold vytváří povrchovou úpravu s vynikající odolností, je ideální pro všechny podlahy, které jsou již hladké a rovné.

HTC Superfloor® Silver

Při použití varianty Silver se brousí stejně hluboko do betonu jako v provedení Platinum, proto dochází ke stejně výraznému odkrytí štěrkopísku. Podlaha se však následně neleští. Silver je výbornou volbou v případě, že chcete podlahu s matnou povrchovou úpravou.

HTC Superfloor® Bronze

Bronze je provedení s nejmenším počtem brusných a lešticích fází, které nezahrnuje odkrytí stavebního betonu. Místo toho se vrstva povrchové směsi vyleští, ale neodstraní. Tento postup vytváří pevnější povrch s lesklou úpravou.

Podlaha pro elektronický průmysl

Zkoušky odporu provedené jak na podlahových nosnících, tak na betonových deskách na zemi prokázaly, že HTC Superfloor® vyhovuje normě SS-EN 61340-5-1. Naměřené hodnoty spadají do přípustného rozsahu podle mezinárodní normy IEC i podle americké normy ANSI/ESD. Při zkouškách chůze v elektrostatické obuvi vznikají minimální nebo nulové elektrostatické výboje. Výrobek HTC Superfloor v žádném případě nepřekročil meze stanovené v normě pro manipulaci s elektronikou.

Mám zájem o čištění podlahy

HTC Superfloor® se dodává ve čtyřech různých provedeních. Vyberte si tu pravou povrchovou úpravu betonu, která bude splňovat vaše představy i potřeby.

Úpravy betonu metodou Klindex – Super Beton ®

Co je vlastně Klindex SUPERBETON®?

Díky převratnému vývoji ve výrobě speciálních brousících strojů a technik broušení mají nyní dodavatelé průmyslových i komerčních podlah možnost provést finální úpravu povrchů, ať už nových nebo starých, leštěním do vysokého lesku. Dodají tak investorovi podlahu, která nikdy nepotřebuje voskovat a z níž se neslupují horní vrstvy.
Systém SUPERBETON® umožňuje dosáhnout vysoce kvalitního povrchu s extrémně vysokou odolností, který vzhledem připomíná přírodní kámen, jako je mramor, žula nebo terazzo. Vyznačuje se výjimečnou tvrdostí a odolností vůči mechanickému opotřebování. 


klindex-2 

Kde se využívá Klindex SUPERBETON®?

Sytém SUPERBETON® získal na oblibě zejména v průmyslových oblastech s velkým provozem, kde minimalizuje náklady na údržbu. Technologie zajišťuje dosažení velmi rovného a hladkého povrchu, který má vedle vysoké odolnosti také přitažlivý vzhled. Rovný a hladký povrch snižuje opotřebení a nároky na údržbu vysokozdvižných vozíků, především opotřebení pneumatik, ložisek a převodovek. Absence elektro-izolační vrstvy na povrchu navíc snižuje zatížení elektrických zařízení způsobené elektrostatickými výboji.

Podlaha z leštěného betonu má velmi uzavřené póry, díky čemuž jsou eliminovány skvrny po pneumatikách a stává se lehce udržovatelná ekologickým způsobem bez použití silných čističů. Díky výjimečným vlastnostem jsou podlahy upravené systémem SUPERBETON® velmi oblíbené v logistických centrech, prodejních skladech, průmyslových halách, administrativních budovách, autosalónech, ale i restauracích, obchodech a dokonce v rodinných domech.Výhodou technologie SUPERBETON® je možnost takzvaného probarvení betonu. Na přání klienta je možné beton probarvit zvoleným odstínem barvy, nebo touto technologií vytvořit na betonové ploše efektní logo firmy.Obrázek - Superbeton

Co je vlastně Klindex SUPERBETON®?

 • Nenáročná údržba, dlouhá životnost
 • Vysoký lesk, reprezentativní vzhled
 • Až osmkrát tvrdší povrch, odolný mechanickému otěru
 • Vizuální přitažlivost podlahy
 • Vyšší kvalita než u konkurence

 

Mám zájem o vaše služby

Revoluční řešení SUPERBETON®

Revoluční řešení pro broušení a leštění starých a nových betonových podlah nabízí Klindex SUPERBETON®. Leštěný beton se stává kvalitním konečným povrchovým materiálem.

Kde čistíme podlahy

Provádíme renovace povrchů ve velkých městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Pardubice. Rádi vyjedeme i do menších měst jako je Kladno, Trutnov nebo Kroměříž. Působíme však ve všech koutech České Republiky.