(+420) 234 221 188

Úklid průmyslových objektů

Zajistíme čištění a impregnaci podlah

Uklizený důmÚklid nemovitostíÚklid průmyslových objektů

Komplexní úklid průmyslových hal

I v průmyslových halách a objektech může být čisté prostředí. Nabízíme proto úklid průmyslových objektů, který zahrnuje především čištění podlahy, ale i další služby.

uklid-prumyslovych-hal-e1423478842380-485x375

Jaké služby zahrnuje úklid průmyslových objektů?

  • Úklid průmyslových hal
  • Strojový úklid podlah
  • Úklid vstupních prostor
  • Úklid pasáže, food court, zázemí, recepcí
  • Úklid toalet, doplňování hygienických potřeb
  • Sběr a svoz nádob na odpadky v interiéru a exteriéru
  • Broušení, leštění a renovace podlah
  • Úklid přilehlých komunikací, posypová služba
  • Údržba zeleně včetně sekání trávy a likvidace spadaného listí

Službu můžete objednat ještě dnes!

Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.

Jak postupujeme při úklidu průmyslových objektů?

Veškeré úklidové služby provádíme v předem stanovené době podle časového harmonogramu a rozpisu jednotlivých činností. Provádíme denní i noční úklid průmyslových hal, vždy záleží na individuálních požadavcích klienta.

Úklidový servis se neomezuje pouze na úklid a údržbu podlahy. Úklid zahrnuje průběžné utírání prachu, odstraňování zaschlých barev, vosků, cementu či jiných stavebních hmot, úklid toalet a doplňování hygienických potřeb. Mezi komplexní úklidové služby spadá kompletní úklid interiéru, exteriéru, zimní údržba, údržba veškeré zeleně včetně sekání trávy, ošetřování a zušlechťování podlahovin a úklid nahodilých znečištění.

Co nabízíme?

Ochrana, impregnace a speciální čištění zátěžových průmyslových podlah jsou díky neustálému vývoji nových technologií a chemických přípravků na vysoké úrovni. Úklidová firma Uklizenýdům.cz aplikuje na vysoce frekventované a zátěžové podlahy vrstvu impregnace, případně ochrannou vrstvu.

Při specifických požadavcích můžeme aplikovat také speciální nano ochranu, která prodlužuje životnost podlahy a zabraňuje těžkému mechanickému poškozování. V případě elastických podlah pak využíváme polymerové a polyuretanové přípravky, které strukturu podlahy výrazně zpevňují, a tím několikanásobně prodlužují její životnost při polovičních nákladech.

300
zákazníků

3000
provedených zakázek

Objednat úklidové služby

14
let praxe v oboru