(+420) 234 221 188

Úklid obchodů a obchodních domů

Kompletně uklidíme obchodní dům

Uklizený důmÚklid nemovitostíÚklid obchodů a obchodních domů

Úklid obchodních center

Obchodní domy a nákupní centra musí zářit čistotou, aby si zachovaly prestiž a lákaly nakupující po celý rok a nejen během vánočních svátků. Vždy je nutné se rozhodnou zda je úklid OC pouze nákladovou položkou, kdy cena je hlavním kritériem služby, nebo zda se jedná o součást vysokého standartu OC nabízeného zákazníkům. Úklidová firma Uklizený dům nabízí nejucelenější soubor služeb zaměřený na péči o čistou a zajistíme jak pravidelnou údržbu jednotlivých obchodů i rozsáhlých nákupně-komerčních  center tak kompletní péči o jednotlivé druhy podlahových a obkladových materiálů.  Zajistíme 24h úklid a servis 10 000m2 prodejní plochy stejně jako malometrážních komerčních a obchodních ploch do 1 500m2.

Příklad poskytovaných služeb:

 • pravidelný strojový úklid podlah
 • úklid obchodů a salonů, nákupních center
 • úklid pasáže, food court, zázemí, recepcí
 • mytí a leštění výloh
 • úklid toalet, doplňování hygienických potřeb
 • umývání oken a žaluzií
 • odborné ošetřování vzhledu poškozených podlahovin
 • úklid vstupních prostor a čištění vstupních portálů
 • sběr a svoz nádob na odpadky v interiéru a exteriéru
 • úklid přilehlých komunikací, posypová služba
 • údržba zeleně včetně sekání trávy a likvidace spadaného listí

Hlavní konkurenční výhodou naší společnosti je odbornost, nabídka unikátních služeb a především odpovídající vysoká kvalita. Protože jak jediná úklidová firma v České Republice provozujeme stále školící středisko, jsme ve velice krátké době schopni obsáhnout jakoukoli požadovanou kapacitu nad rámec běžných nabídek úklidových služeb. Naši zaměstnanci úklidu a servisu mají k dispozici odpovídající provozní zázemí, díky kterému zabezpečujeme veškeré technické i běžné úklidové vybavení.  Díky vlastnímu školícímu středisku zabezpečujeme školení pro průběžné zvyšování  kvalifikace všech našich pracovníků nad běžný standart. Pokud je přáním klienta posunout čistotu a dokonalý vzhled OC z kategorie „pouhého nákladu“ do kategorie „běžného standardu“, je firma Uklizený Dům tím správným partnerem.

Unikátní nabídka úklidových, čistících a renovačních služeb

Realizační tým profesionálních pracovníků obnoví lesk podlah, postará se o zářivě třpytivé výlohy a čistotu výtahů, eskalátorů nebo zábradlí. Pravidelné úklidy zahrnují mytí oken a výloh, čištění vysoce frekventovaných vstupních dveří a výtahů nebo kompletní údržbu podlahy. Navrhujeme zákazníkům maximální optimalizaci cleaning managementu při zvýšení efektivity zadaného úkolu k dosažení maximálních úspor.

Podlahy obchodních domů denně čelí vysoké zátěži. Naše úklidová firma používá sofistikované chemické nano přípravky, které dokonale přilnou ke každému povrchu podlahy, a podlaha je tak chráněna proti mechanickému poškozování a zadírání nečistot do struktur podlahy. Vysoce kvalitní čisticí prostředky a lešticí pady pak z podlahy odstraní stopy po podrážkách bot, zadřenou špínu i případné nápisy sprejerů. Na povrch různých druhů podlah aplikujeme také protiskluzovou bezpečnostní vrstvu a vosk zvyšující jejich lesk. Strojový úklid provádíme i při požadavku vyčištění koberců. Čištění koberců (tzv. praní koberců) provádíme mokrou i suchou cestou dle rozsahu znečištění, nebo dle přání zákazníka.

Naši zaměstnanci úklidu a servisu mají k dispozici odpovídající provozní zázemí, díky kterému zabezpečujeme veškeré technické i běžné úklidové vybavení.  Díky vlastnímu školícímu středisku zabezpečujeme školení pro průběžné zvyšování  kvalifikace všech našich pracovníků nad běžný standart.

Veškeré úklidové služby provádíme v předem stanovené době podle časového harmonogramu a rozpisu jednotlivých činností. Provádíme denní i noční úklid v závislosti na individuální domluvě se zákazníkem. V rámcipravidelného úklidu vnitřních i venkovních ploch nabízí naše úklidová firma také operativní servis (úklidnahodilých znečištění) a údržbu přilehlé zeleně. Součástí úklidů v okolí obchodních budov je i provedení posypu, odstranění nebezpečných rampouchů a jiné zimní údržby.

Pro stanovení ceny dle ceníku je uklízený prostor vidět a zaměřit, přesnou kalkulaci dle ceníku dodáme do 24 hodin. Pokud v ceníku nějakou cenu nenaleznete, stačí nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formulářea rádi váš dotaz zodpovíme.

 

Všichni pracovníci úklidu jsou vybaveni odpovídajícími pracovními a ochrannými pomůckami v souladu s platnými předpisy a s předepsaným pracovním oděvem vhodným pro dané prostředí. Oděv je označen logem naší společnosti a jmenovkou zaměstnance. V případě požadavku jsme schopni zajistit a udržet nadstradartní dress code úklidových pracovníků. Všichni naši pracovníci se při vstupu do objektu a při pohybu v něm řídí vnitřními předpisy zákazníka. Všichni naši zaměstnanci mohou svou bezúhonnost doložit čistým trestním rejstříkem a jsou proškoleni v oblasti BOZP. Pro úklid prostor objektu používáme čistící prostředky, nástroje a mechanismy, které jsou vysoké kvality, nepoškozují objekt, jeho zařízení včetně podlahových krytin a nejsou škodlivé pro životní prostředí a lidské zdraví.

Službu můžete objednat ještě dnes!

Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.

Denní servis OC

Naše společnost zajišťuje denní servis veřejných prostor obchodních center a komerčních prostorů. Účelem denního servisu je zajistit stálí dohled nad všemi prodejními, venkovními nebo parkovacími částmi OC včetně jeho zázemím. Díky stabilní základně zkušených zaměstnanců jsme schopni zajistit zakázku jakéhokoli rozsahu a v jakémkoli denním režimu. Díky propracované metodice a vlastnímu školícímu středisku obsadíme všechny pracovní posty zkušenými a dlouholetou praxí prověřenými zaměstnanci.
Pracovník denního servisu zajistí běžnou denní kontrolu svěřeného prostoru, včetně průběžného úklidu jak snosem tak za pomocí například mycího stroje. V pravidelných například hodinových intervalech uklidí toalety včetně doplnění chybějících toaletních potřeb. Pracovník denního servisu během své běžné pracovní náplně hlídá drobné závady a poruchy o kterých informuje pracovníky technické zabezpečení obchodního centra.
Pracovní náplň úklidu se řídí pravidly Cleaning managementu dle přesného hygienického plánu.
Garáže


Náplň denního servisu:

 • Stálá kontrola čistoty provozních ploch
 • Periodická údržba a doplňování hygienických potřeb toalet a přebalovacích koutů
 • Úklid food courtu
 • Kontrola odpadkových košů
 • Údržba interiérové zeleně
 • Údržba čistících zón
 • Obsluha mycích strojů
 • Havarijní úklidový servis při nenadálých událostech
 • Obsluha komunálních strojů
 • Zalévání a běžná péče o zeleň
 • Venkovní sběr odpadků
 • Nakládání s odpady


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Úklid zázemí OC

Nedílnou součástí úklid v obchodně-komerčních center je úklid jejich zázemí a to jak kancelářských tak skladových prostor. Úklidy provádíme dle přání zákazníka v cyklických nebo permanentních režimech. Jsme firma s třísměnným provozem a proto bez jakýchkoli komplikací zajišťujeme 24hodinový úklid dle individuálních potřeb a specifikací klienta. V kancelářských provozech zajistíme celkový denní/noční úklid kanceláří, péči o kuchyňky a kuchyňské kouty, hygienický servis, doplňování hygienických potřeb, nakládání s odpady, zaměstnanecké jídelny ( food courty ), individuální havarijní úklidy, generální úklidy, specializované čištění materiálů a mnoho dalších úklidových činností. Unikátní schopností naší firmy je zcela jedinečná kombinace základních úklidových schopností a zcela specifických činností zaměřených na čištění a renovace. Díky mnohaletým zkušenostem v oblasti úklidu jsme vytvořili vlastní profil Cleaning managementu který úspěšně aplikujeme v povozu.
V případě potřeby úklidu skladových a nákladových prostor zajistíme průběžný denní pohotovostní úklid při nenadálých případně havarijních situacích a noční celkový úklid celých 7 dní v týdnu. Součástí úklidu skladových prostor je například každodenní strojové mytí podlahových materiálů a běžná péče o zázemí skladového provozu. V případě požadavku jsme zajišťujeme celkové odpadové hospodářství vzniklé provozem skladů. Na základě aktuální potřeby celkově vyčistíme nebo zrenovujeme povrch betonových, epoxidových a polyuretanových stěrek skladových prostor.


Příklad náplně práce pro pravidelný denní úklid kanceláří a skladového zázemí:

*náplň prací a četnost dle přání klienta

 • kompletní vysávání koberců
 • vytření ostatních podlahových ploch
 • případný sběr nádobí
 • vynesení košů / pytlíků a jejich výměna / třídění odpadu
 • úklid sociálních zařízení
 • úklid recepce
 • úklid kuchyňky
 • otření stolů ( dostupných míst)
 • otření prachu z dostupných míst ( skříňky, PC, telefony…atd. )
 • úklid provozních místností ( kopírky, scannery, skartovače )
 • leštění zrcadlových a skleněných ploch
 • úklid mycími automaty
 • úklid zaměstnaneckého food courtu
 • lokální řešení havárií ( čerpání vody, odstraňování chemických nečistot….apd. )


uklid_zazemi_oc_hlavni_foto

Strojní úklid OC

Jako jediná společnost v České Republice nabízíme zcela unikátní soubor možností strojního úklidu a renovace povrchů.

Díky pestrému strojnímu parku zajistíme běžný i specifický strojový úklid všech dostupných ploch spravovaných komerčně obchodních center. Za jednu hodinu strojově uklidíme 6000m2 plochy, a tuto kapacitu jsme schopni v případě požadavku navýšit dle aktuální potřeby. Během celého roku je nutné zajistit stálou čistotu velkých ploch kdy každý provoz a materiál vyžaduje rozdílný přístup a jinou technologii údržby. Strojově uklidíme jak společné obchodní prostory, tak prostor garáží, venkovních parkovišť. Zajistíme sekání veškeré zeleně, pomocí zametacích strojů uklidíme odpadky a podzimní listí z parkovišť. V případě vnitřních kamenných nebo keramických ploch zajistíme nejen jejich běžnou údržbu, ale i renovaci povrchu. Díky naší odbornosti jsme schopni lokálních i velkometrážních renovací povrchu kamene a dlažby ( viz sekce Renovace a čištění podlah nebo odstavec Údržba podlahových ploch ). Stejný přístup aplikujeme při úklidu nebo při případné renovaci betonových případně epoxidových stěrek garáží . Pro celkovou údržbu kamenný, keramických nebo betonových povrchu používáme mycí stroje značky Tennant pro který máme zajištěn 24hodinový technický servis.


Nabízené možnosti strojového úklidu:

 • Mytí společných obchodních prostor
 • Průběžná renovace povrchu při běžném strojovém mytí
 • Mytí jednotlivých prodejních ploch obchodů
 • Průběžné zkvalitňování povrchu prodejních ploch při běžném strojovém mytí
 • Strojový úklid garáží
 • Strojový úklid venkovních ploch parkovišť a zeleně
 • Strojový úklid skladových prostor
 • Strojový úklid vnitřního zázemí OC


strojni_uklid_oc_hlavni_foto

Renovace a údržba podlahových ploch

Vzhledem ke specializaci naší společnosti zajistíme s týmem našich odborných pracovníků kompletní povrchovou renovaci všech dostupných podlahových krytin ( kámen, keramika, elastické podlahoviny, terrazzo, beton, koberce a například skleněné plochy ) Díky certifikaci naší společnosti pro úpravy a renovace stávajících podlahových a obkladových krytin nabízíme pestrou paletu těchto specializovaných činností. Tyto jednotlivé činnosti nabízíme nad rámec pravidelného úklidu zcela individuálně na základě specifického požadavku klienta. Díky rozsáhle materiální základně obsáhneme jak velkometrážní realizace 5000m2 tak lokální projekty do 500m2. Tyto služby nabízíme jak vlastnímu obchodnímu centru tak jeho jednotlivým nájemcům.
 renovace_udrzba_podlahovych_ploch_hlavni_foto 

Nabízené možnosti renovace povrchu

 • Kámen – broušení, leštění, čištění, krystalizace a ochrana formou impregnace nebo voskování
 • Keramická dlažba – leštění, čištění, krystalizace a ochrana formou voskování
 • Elastické podlahoviny – čištění, snace, aplikace polyuretanové ochranné vrstvy
 • Beton – broušení, čištění, zpevnění povrchu ochrana formou impregnace
 • Koberce – suché čištění, mokré čištění, impregnace

300
zákazníků

3000
provedených zakázek

Objednat úklidové služby

14
let praxe v oboru