(+420) 234 221 188

O společnosti

Uklizený důmO společnosti

O společnosti

Společnost Uklizený dům s.r.o. je česká firma, která vznikla spojením několika menších firem a živností. V současnosti zaměstnáváme více než 300 osob jak v oblasti úklidu, tak v oblasti čištění, renovací a nakládání s odpadu. Naší hlavní činností je poskytování kompletních služeb spojených s úklidem a s čištěním, která se časem rozvinula do řemeslných činností spojených s odbornou úpravou povrchů a jeho renovace.

Obchod

Vzhledem k rostoucím potřebám jak naší společnosti, tak našich stávajících i nových zákazníku na dodávky úklidové techniky, úklidové chemie, hygienického programu, mycích a čistících strojů, jsme založili divizi prodeje těchto komodit. Proto jsme se jako odborná aplikační firma rozhodli začít s distribucí námi v praxi využívanými pomůckami. Všechny výrobky nabízené v našem obchodě využíváme ke každodenním úklidovým činnostem, k čištění a k renovačním pracím. Sortiment zahrnuje jak pomůcky a přípravky pro profesionály tak pomůcky a přípravky pro laickou veřejnost. Díky bohaté praxi jsme schopni u všech nabízených výrobků zhodnotit jejich vlastnosti, zákazníkům odborně poradit, a uvést příklady z praktického použití a případně poradit se správnou technologií použití jednotlivých výrobků.

 

V současnosti zajišťujeme distribuci výrobků těchto výrobců: Bellinzoni, Mister Brill,  Dr.Schutz, Eudorex, Fibratesco, HTC, Klindex, Real a Worko.

*pokud v naší nabídce nenaleznete některý z výrobků námi zastoupených výrobců, kontaktujte nás na uvedených kontaktech. Důvodem může být, že jsme  jako aplikační společnost nebyli s vlastnostmi výrobku spokojeni, a proto nebyl zařazen do naší nabídky.