(+420) 234 221 188

Úklid po stavbách a řemeslnících

Zajistíme likvidaci odpadu

Uklizený důmVyklízecí práceÚklid po stavbách a řemeslnících

Uklidíme po stavbě i po rekonstrukci

Při výměně oken, malování nebo jakékoli jiné rekonstrukci je prostředí obytného prostoru vystaveno vysoké zátěži. Nečistoty vnikají do struktury podlahoviny a stavební prach ulpívá na nábytku, oknech i v koberci. S kvalitní úklidovou technikou  Zajistíme přistavení kontejneru na odpad, odvoz odpadu a zbavíme vás i stavební suti.

Jaké služby zahrnuje úklid po stavbách a řemeslnících?

  • Vyklízení po živelných pohromách
  • Likvidace sklepních příček a kojí
  • Vyklízení a následný úklid po stavbách a rekonstrukcích
  • Úklid po řemeslnících
  • Úklid po malování
  • Přistavení kontejneru na odpad
  • Nakládka a odvoz suti
  • Likvidace suti

Co nabízíme?

Můžeme vám zajistit úklid po rekonstrukcích a řemeslnících, nabízíme například úklid po malování, ale také po nečekaných živelných událostech, jako jsou například povodně. Tým našich profesionálních zaměstnanců odstraní veškerý nepořádek a škodu, kterou živel způsobil. Úklidové práce zahrnují dezinfekci a mytí podlahy, nanášení ochranných vrstev a impregnace na poškozené podlahy, leštění a mytí oken, v případě objemného odpadu i přistavení vlastních kontejnerů na odpad.

Úklidová firma Uklizený dům má živnostenské oprávnění ke všem činnostem, které jsou spojené se shromažďováním, sběrem, tříděním, přepravou, skladováním a dalšími činnostmi, souvisejícími s odstraňováním odpadu. Ceny úklidových služeb můžete najít v ceníku, případně se na nás obraťte prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi pro vás zpracujeme přesnou cenovou nabídku. Můžete navštívit také náš alternativní web zaměřený na úklid a vyklízení.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Službu můžete objednat ještě dnes!

Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.

Jak postupujeme při úklidu po stavbách a řemeslnících?

Ke kompletnímu úklidu po rekonstrukcích domu nebo bytu, při opravách, po malování nebo jiných stavebních činnostech používáme adekvátní úklidovou techniku a mechanizaci. Naše firma provádí pravidelný úklid domu za použití vysoce výkonných průmyslových vysavačů, které vysají i drobnou suť. Poté následuje čištění podlahy mokrým podtlakovým vysavačem. Zajistíme nakládku na kontejner a odvoz suti nebo jiného stavebního materiálu. Zajistíme i úklid po odvozu suti. Odvezený odpad ekologicky likvidujeme.

Kromě ověřených technologií a strojů využíváme také kvalitní úklidové prostředky. Jsme schopni odstranit například drobná poškození povrchu, obnovujeme lesk a zvyšujeme odolnost deformované části podlahy. Vysoce kvalitní čisticí prostředky si poradí se zaschlou barvou nebo ztvrdlým cementem na podlaze a zároveň odstraní zadřený prach ze struktury podlahy. Na podlahu naneseme nano ochranu nebo polyuretanové ochranné vrstvy, které zabrání jejímu dalšímu opotřebení.

Ceník vyklízecích služeb

vyklízecí práce od 200,- Kč / hod
bourací práce od 250,- Kč / hod
odvoz a likvidace sutě 1700,- Kč / kontejner 3m3*
odvoz a likvidace BIO odpadu 4000,- Kč / kontejner 9m3*
odvoz komunálního odpadu 3200,- Kč / kontejner 3m3*
odvoz komunálního odpadu 3900,- Kč / kontejner 5m3*
vyklízecí práce od 200,- Kč / hod
odvoz komunálního odpadu 4500,- Kč / kontejner 9m3*

Pokud v ceníku nějakou cenu nenaleznete stačí nás kontaktovat a rádi Váš dotaz zodpovíme.
*cena zahrnuje přistavení a odvoz kontaineru

300
zákazníků

3000
provedených zakázek

Objednat úklidové služby

14
let praxe v oboru