(+420) 234 221 188

Strojní čištění garáží a garážových stání

Garáže potřebují pravidelné čištění

Uklizený důmStrojní úklidStrojní čištění garáží a garážových stání

Parkujte vůz v čisté garáži

Nabízíme renovaci a vyčištění povrchu garáží. Můžeme zajistit dlouhodobou ochranu u všech typů betonových a litých podlah v podzemních garážích.

technologie_čistící_stroje

Jaké služby nabízíme v rámci jednorázového čištění podlahy v garážích?

  • Strojové čištění povrchu mycím strojem (chemicky, abrazivními pady)
  • Penetrace/impregnace povrchu
  • Vysátí celého interiéru průmyslovým vysavačem
  • Otření armatur, krytů vedení, hydrantů a vypínačů v interiéru
  • Umytí garážových vrat a případné ošetření

Jak postupujeme při strojním čištění garáží a garážových stání?

Zrenovujeme a vyčistíme povrch garáží včetně zajištění povrchové dlouhodobé ochrany u všech typů betonových a litých podlah podzemních garáží. Pracujeme na čistotě podlah v garážích, se kterými si nevíte rady. Námi používané metody firem Tennant, HTC, Klindex, Fibratesco, a DrSchutz  jsou technologickou špičkou ve svém oboru a to především z hlediska efektivity a účinnosti čištění podlah od malých ploch do 500m2 až po velké plochy nad 500m2 a více. Ušetříme Vám tak nejen práci, ale hlavně čas i peníze. Úspora na náklady / výsledný stav je 30% až 40%. 

Havárie a řešení havarijních stavů

  • Odčerpání vody po zatopení pomocí čerpadel do 5cm vodního sloupce
  • Odčerpání vody po zatopení pomocí výkonných vysavačů do 0cm vodního sloupce
  • Čištění a dezinfekce garáží po havárii odpadu/kanalizace, odčerpání kalů
  • Čištění mastných olejových skvrn a většího množství motorového oleje
  • Vyčištění po stavebních pracích


 

1 hodina / 6 000 m2 vyčištěné garážové plochy

K čištění využíváme ta nejlepší technologická řešení a dostupné technologie.

logo_tennant

Klindex_Logo

logo_HTC

Strojové čištění provádíme u betonových, litých pryskyřičných, polyuretanových, elastických, nebo jiných nátěrových hmot. A to vždy s ohledem na typ dané podlahové plochy. Více naleznete v sekci Strojové čištění nebo přímo v sekci zabývající se jednotlivými materiály Renovace a čištění podlah.

Službu můžete objednat ještě dnes!

Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.

Pravidelné čištění garáží a garážových stání

Co nabízíme?

Při čištění garáží od jara do podzimu, stačí povrch garáží umývat a čistit jednou za jeden až dva měsíce podle typu zatížení a komerčních ploch. Při nízkém zatížení, například garážové stání bytového komplexu, provádíme čištění jedenkrát za tři měsíce.

V zimním období doporučujeme úklid garáží provádět minimálně jedenkrát měsíčně, kvůli velkému množství štěrku, chemickému posypu a soli, které díky migraci do povrchu neprospívají životností jakékoliv podlahy. Při vydatném sněžení z aut stéká špinavá voda z rozmrzlého sněhu a ledu, která zbytečné zavlhčuje prostory a tím napomáhá další migraci cizích látek do povrchu. Následkem těchto skutečností jsou nevzhledné mapy a nestejný vzhled povrchu garáží.


 

Klientovy vždy navrhneme optimální návrh způsobu a četnosti strojního čištění garážové plochy. Za 1hodinu dokážeme pomocí halových mycích strojů bez problémů kvalitně vyčistit 6 000 m2 plochy.

Strojové čištění ostatních ploch

Zajišťujeme strojové čištění podlahy také ve skladech, halách a jiných podobných prostorech, pravidelně i jednorázově na objednávku. Čištění garáží může byt součásti smlouvy na pravidelný úklid společných prostor. Detaily o strojovém čištění jiných než garážových ploch naleznete v sekci Strojové čištění.

Technologie a postupy

Naše firma se čištěním garážových stání zabývá již od roku 1999. Díky propracované metodice mají naši pracovníci dlouholeté zkušenosti a praktické znalosti materiálů a praktické dovednosti v renovaci a ošetřování. Tím předcházíme jakýmkoliv možným problémům způsobeným neodborným zacházením. Jsme také v neposlední řadě pojištěni proti způsobení škodě třetím subjektům.

Mám zájem o Vaše služby

300
zákazníků

3000
provedených zakázek

Mám zájem o Vaše služby

14
let praxe v oboru