(+420) 234 221 188

Renovace diamantem HTC

Syntetický diamant vyčistí každý povrch

Uklizený důmRenovace a čištění podlahRenovace podlah syntetickým diamantem HTC

Čištění a renovace podlahy metodou DCS Twister

Jedním ze způsobů renovace dlažby a podlah je metoda DCS Twister. Čisticí systém, který je tvořený diamantem napuštěnými pady, čistí a leští podlahu jako žádný jiný.

Co zajistí renovace podlah syntetickým diamantem HTC?

Metoda Twister nerenovuje podlahu tak, jako silnější broušení diamantovým brusivem, ale díky pružnosti padu efektivně odstraní nečistoty a nerovnosti podlahy, vyleští materiál a vrátí podlaze lesk. Použitím této technologie docílíme efektu vysokého lesku. Diamantové pady HTC Twister mají při správné aplikaci výborné výsledky na všech typech podlah: kámen, terazzo, beton a jiné lité podlahy. Jedná se navíc o první čisticí systém, který doporučuje “Swedish Authority for Nature Conservation”.

renovace_a_cisteni_hlavni_fotografie

Můžeme začít uklízet ještě dnes!

Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Navštivte naše reference.

Jak probíhá renovace podlah syntetickým diamantem HTC?

Hustota a tvrdost obsažených diamantů zajišťuje maximální účinnost při mechanickém čištění a leštění podlah. Rozdílná zrnitost diamantů v jednotlivých padech umožňuje renovaci podlahy i udržení vysokého lesku a čistoty při každodenním úklidu. Kombinace nylonového čisticího padu, smáčeného v mikroskopických kouscích syntetického diamantu, vytváří jedinečný produkt, který kopíruje podlahu a mechanickým procesem efektivně odstraňuje špínu a zároveň povrch postupně leští. To vše bez použití čisticí chemie.

Jak a proč byl vyvinut systém TWISTER?

Twister byl vyvinut za účelem udržování HTC Superfloor (leštěného betonu). Během vyčerpávajících testů, prováděných švédskou firmou HTC, bylo zjištěno, že je použitelný i na několik jiných druhů povrchů a revoluce v čištění a renovaci syntetickým diamantem byla na světě. Twister neopotřebuje podlahu více, než běžně používané pady. Opotřebení je způsobeno pískem a prachem, po kterém se přechází nebo přejíždí. Podlaha ošetřená systémem Twister má lesklý, kompaktní povrch, který se velmi snadno udržuje v čistotě.

Abrazivita_padu_dcs_twister

Metody DCS Twister™ Standard, Intensive a Extreme

DCS TWISTER™ STANDARD

Jedná se o renovaci podlahy, která probíhá ve 3 krocích po dobu 6 až 9 týdnů. Optimálního výsledku je dosaženo, pokud přidáváme v počátcích po dobu 2 až 3 týdnů Floor Conditioner. Jedná se o nejběžnější nenáročnou metodu renovace podlah, která je vhodná pro každou podlahu, jejíž počáteční stav není uspokojivý.

DCS TWISTER™ INTENSIVE

Metoda je v podstatě stejná, jako Twister Standard, jen je mnohem rychlejší. Můžeme ji provést za jednu noc. Každým padem je nutné projet jedno místo desetkrát. Intenzivní metoda je vhodná především pro podlahy v prostorách, u kterých je nutná rychlá renovace.

DCS TWISTER™ EXTREME

Twister Extreme doplňuje metody Standard a Intensive. Jedná se o suché leštění podlahy pomocí High speed strojů a padu Twister Green. Metoda výrazně zvyšuje lesk podlahy.

Původně byl tento systém vyvinut pro podlahy s úpravou Superfloor. Běžné čistící pady a chemie neudržely trvale vysoký lesk. Pad Twister byl vyvinut se syntetickým mikroskopickým diamantem. Prokázalo se, že diamantové pady vykazují výborné výsledky na různých typech tvrdých podlahových krytin. Pro první použití jsou ideální pady White a Yellow, které navrátí podlaze lesk. Ten se dále udržuje padem Green.


DiamondCleaning

 

Mám zájem o Vaše služby

Existuje tři metody čištění Twister, které jsou velice účinné. Vyberte si tu pravou, která je vhodná přesně pro vaši podlahu.

TWISTER Pads

Twister™ Black

Twister™ Black je vhodný pro silně znečištěné a potřísněné podlahy a drsné betonové povrchy v průmyslových halách nebo skladech. Odstraňuje olej, mastnotu, saze a stopy po pneumatikách. Twister™ Black řeší problémy s průmyslovými podlahami.


Twister™ Red

Je ideální pro důkladné čištění opotřebovaných kamenných podlah. Twister™ Red efektivně odstraní škrábance a skvrny z povrchu a vytvoří čistý matový povrch, připravený pro další Twister™ kroky.Twister™ White

Twister™ White je používán jako první krok při metodě Standard nebo Intensive Twister™. Twister™ White odstraní malé škrábance a zanechá povrch s hedvábným pololeskem, vyčištěný a připravený pro další Twister™ kroky.Twister™ Yellow

Druhý krok při metodě Standard nebo Intensive Twister™. Tento typ připraví povrch pro poslední krok Twister™ metody.Twister™ Green

Twister™ Green je poslední krok metody Standard nebo Intensive Twister™. Je vhodný i pro denní údržbu podlahy. Při pravidelné údržbě účinně zachovává vysoký lesk povrchu. Twister™ Green je ideální pro všechny typy podlah jako je kámen, vinyl nebo linoleum. Lze jej využít pro high-speedové leštění HTC Superfloor™.

DCS Hybrid

Co obnáší metoda DCS Hybrid?

DCS Hybrid je nová metoda jemného broušení tvrdých podlahových krytin. DCS Hybrid se skládá z šesti diamantových segmentů, které jsou kombinované s padem (tzv. hvězdice). Ten je napuštěný diamantovým zrnem. Práce provádíme jednokotoučovými stroji na menších plochách, na velkých plochách používáme velké mycí stroje s přítlakem 70 kg na jeden unášeč padu.

Jedná se o mokré broušení diamantovou technologií od švédské firmy HTC, kdy dosahujeme požadovaného výsledku ve dvou krocích (Brown a Blue). Tuto metodu využíváme pro odstranění skvrn od kyselin, rzi apod. Metoda DCS Hybrid odstraní vzhled pomerančové kůry, jemné i hluboké škrábance.

  dcs_hybrid_detail
dcs_hybrid_hvezdice

 

Hybrid™ Brown

Hybrid™ Brown je nejhrubší segment v sérii DCS Hybrid™. Odstraní menší vrypy, škrábance, skvrny a silnější opotřebení.Hybrid™ Blue

Jedná se o další krok při renovaci DCS Hybrid™. Připraví podlahu pro další práci s Twister™.


300
zákazníků

3000
provedených zakázek

Mám zájem o Vaše služby

14
let praxe v oboru