(+420) 234 221 188

Koupě společnosti

Uklizený důmO firměKoupě společnosti

Koupíme úklidové společnosti a firmy se zaměřením na správu nemovitostí (facility managament).

Rozhodli jste se ukončit podnikání například z rodinných nebo jiných důvodů? Chcete svou dlouholetou práci adekvátně zhodnotit a přitom zajistit, aby vaše společnost nadále působila v oboru? V tom případě nabízíme odkup vaší firmy včetně převzetí kompletního provozu. Zajistíme její další fungování pod křídly mateřské společnosti, která bude maximálně podporovat její další profesní rozvoj.

Společnost Uklizený dům s.r.o. nabízí v rámci rozšiřování poboček akvizici úklidových firem na území celé České republiky, případně také odkoupení portfolia a zázemí malých i středních životností. Nabízíme odkup společnosti včetně zaměstnanců, vybavení a finančních závazků spojených s provozem.

2015-06-25-1

Odpovědi na otázky, které by vás mohly zajímat:

Zaměstnanci:

Pracovní místa současných zaměstnanců hodláme zachovat. Pracovníci projdou školením, aby splnili všechny standardy naší společnosti, a budou se nadále podílet na chodu firmy.

Vybavení, materiál:

Nepoškozené vybavení a spotřební materiál od vás odkoupíme.

Finanční závazky:

Převedeme všechny závazky, spojené s běžným provozem, jako jsou leasingy, půjčky atd.

O jaké typy společností se zajímáme:

Máme zájem pouze o společnosti nebo životnosti s praxí, spojenou s oborem, který známe, dlouhodobě se v něm pohybujeme a chceme ho dále rozvíjet. Jedná se tedy výhradně o společnosti, zabývající se úklidem nebo správou nemovitostí.

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Filip Černý jednatel společnosti Uklizený dům s.r.o.

Filip_Cerny_podpis