(+420) 234 221 188

Úklid nemovitostí

Zajistíme komplexní úklidové práce

Uklizený důmÚklid nemovitostí
Úklid bytových domů

Nejste spokojeni s úklidem vašich nemovitostí? Svěřte úklid bytových domů i dalších objektů do rukou skutečných profesionálů!

Více o úklidu bytových domů

uklid_kancelari

Sháníte kvalitní pravidelný úklid kanceláře, nebo jen jednorázový úklid? Úklidová firma Uklizený dům je vám plně k dispozici!

Více o úklidu kanceláří

uklid_nakupnich_center

Obchodní domy a nákupní centra, která září čistotou, si zachovají prestiž a lákají nakupující nejen na Vánoce, ale i po celý rok.

Více o úklidu obchodních domů

Úklid průmyslových objektů

Vysoce zatěžované podlahy průmyslových hal potřebují kvalitní úklid. Naše úklidová firma zajistí zvýšení životnosti jakékoliv podlahy.

Více o úklidu průmyslových hal

Službu můžete objednat ještě dnes!

Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Do dvanácti hodin od zavolání jsme schopni začít s úklidem či jakoukoliv jinou službou.

Potřebujete uklidit nemovitost? Úklidová firma Uklizenýdům.cz je tu pro vás! Mezi služby naší úklidové firmy patří například úklidové práce v bytových a činžovních domech, nákupních centrech, obchodních domech, garážích obchodních center, průmyslových a výrobních halách, kancelářských komplexech, ale i v jednotlivých kancelářích. Zajistíme kvalitní úklid každého prostoru v rámci pravidel cleaning managementu.

uklid-nemovitosti-01

Co zahrnují úklidové práce?

Úklidové práce obsahují jednorázový i pravidelný úklid firem, domů a bytů. Nabízíme luxování, hloubkové čištění koberců, čištění dlažby, renovaci a obnovu lesku podlah, stejně jako utírání prachu, mytí oken, leštění výloh nebo ruční mytí a renovaci dlaždic a obkladů.

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře. Rádi zodpovíme všechny dotazy, týkající se našich služeb.

 Využíváme čisticí prostředky dlouhodobě ověřené zákazníky
 Optimalizujeme úklid podle pravidel cleaning managementu
Zaměstnáváme pouze profesionální a zkušené pracovníky

300
zákazníků

3000
provedených zakázek

 

Objednat úklidové služby

14
let praxe v oboru